بازار PCB هیئت مدیره آنلاین

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
دربارهی ما
خدمات PCB
تجهیزات
قابلیت های PCB
تضمین کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه نمونه هالایه PCB انجمن

لیزر کور از طریق هیئت مدیره با چهار لایه، ساخته شده از FR-4 با ENIG پرداخت سطح

PCB گواهینامه
کیفیت خوب هیئت مدیره PCB انعطاف
کیفیت خوب هیئت مدیره PCB انعطاف
نظرات مشتریان
The board quality is very good! We have been WonDa’s customer for more than 4 years. Your good service and quality is too good.

—— Jay

Cooperation is very satisfactory and the Company of the past few years, we are very willing to continue long-term cooperation.

—— Rob

The board quality is very good! I’m surprised with the low cost and quick delivery. It is totally out of my expectation. I will definitely come back.

—— Victoria, Australia

چت IM آنلاین در حال حاضر

لایه PCB انجمن

  • دقت بالا لایه PCB انجمن تامین کننده
  • دقت بالا لایه PCB انجمن تامین کننده
  • دقت بالا لایه PCB انجمن تامین کننده
  • دقت بالا لایه PCB انجمن تامین کننده
  • دقت بالا لایه PCB انجمن تامین کننده
  • دقت بالا لایه PCB انجمن تامین کننده

معرفی

لایه بندی تخته مدار چاپی ها (PCBs) به نمایندگی از تکامل بزرگ بعدی در تکنولوژی ساخت. از پلت فرم پایه دو طرفه از طریق اندود آمد یک روش بسیار پیچیده و پیچیده ای است که دوباره اجازه می دهد طراحان مدار محدوده دینامیکی از اتصالات و برنامه های کاربردی.

تخته مدار های چند لایه در پیشرفت محاسبات مدرن ضروری است. چند لایه ساخت و ساز پایه PCB و ساخت مشابه ساخت میکرو تراشه در اندازه ماکرو می باشد. طیف وسیعی از ترکیبات مواد گسترده از شیشه ای اپوکسی اساسی برای پر سرامیک های عجیب و غریب است. لایه بندی شده را می توان در سرامیک، مس، آلومینیوم و ساخته شده است. via های کور و به خاک سپرده معمولا تولید، همراه با پد بر روی از طریق فن آوری.

فرایند تولید

1. شیمیایی پاک

به منظور بدست آوردن الگوی اچ با کیفیت خوب، لازم است تا اطمینان حاصل شود یک پیوند قوی از لایه مقاومت در برابر و سطح بستر، بستر و یا یک لایه اکسید سطح، روغن، گرد و غبار، اثر انگشت و گرد و خاک است. بنابراین، قبل از لایه مقاومت در برابر ابتدا به سطح هیئت مدیره اعمال می شود و سطح فویل مس تمیز کردن لایه زبر درجه خاصی می رسد.
صفحه داخلی: چهار پانل، (لایه دوم و سوم) داخلی است که باید برای اولین بار انجام آغاز شده است. ورق داخلی از الیاف شیشه ای و اپوکسی ساخته شده بر اساس رزین های سطوح بالا و پایین کامپوزیت ورق مس.

2. برش ورق خشک فیلم لمینیت

پوشش یک مقاوم در برابر نور: ما نیاز به ایجاد شکل صفحه داخلی، ما اولین فیلم خشک (مقاومت در برابر، مقاوم در برابر نور) بیش از ورق لایه درونی چسبیده. این فیلم خشک پلی استر فیلم نازک، یک فیلم مقاوم در برابر نور و یک فیلم محافظ پلی اتیلن تشکیل شده از سه بخش است. وقتی فویل، فیلم خشک با شروع با یک فیلم محافظ پلی اتیلن کنده شده است، و پس از آن تحت شرایط حرارت و فشار در فیلم خشک روی مس جا به جا.


3. تصویر فاش و تصویر توسعه

قرار گرفتن در معرض: در تابش اشعه UV، به نوری جذب نور تجزیه به رادیکال، آغازگر photopolymerization رادیکال و سپس پلیمریزاسیون مونومر برای تولید یک واکنش اتصال عرضی، تشکیل نامحلول در رقیق محلول قلیایی پس از واکنش ساختار پلیمری. پلیمریزاسیون ادامه برای برخی از زمان، به منظور اطمینان از ثبات این روند، نه به پاره بلافاصله پس از قرار گرفتن در معرض فیلم پلی استر باید بیش از 15 دقیقه به واکنش پلیمریزاسیون ماندن برای ادامه، قبل از در حال توسعه فیلم پلی استر پاره شده است.
توسعه دهنده: واکنش راه حل گروه های فعال بخش مواجهه از فیلم عکاسی با رقیق قلیایی محلول ماده تولید محلول پایین، ترک در حال حاضر سخت توسط اتصال عرضی بخش الگوی حساسیت

4. اچ مس

در تابلوهای چاپ شده و یا چاپ فرآیند تولید هیئت مدیره انعطاف پذیر، واکنش شیمیایی به مس بخش فویل ندارد باید حذف شوند، به طوری که به شکل یک الگوی مدار مورد نظر از مس در زیر مقاوم در برابر نور است حفظ نمی اچ تاثیر.

5. نوار مقاومت و ارسال اچ پانچ و AOI بازرسی و اکسید

هدف از این فیلم به اچ هیئت مدیره پس از پاکسازی مقاومت در برابر لایه به طوری که مس زیر در معرض حفظ کرده است. "سرباره فیلم" فیلتر و بازیافت زباله باید از دور انداخته به درستی. اگر شما به بعد از فیلم می توان به شسته کاملا تمیز، شما ممکن است در نظر ترشی است. در نهایت، هیئت مدیره به طور کامل خشک است پس از شستشو، جلوگیری از رطوبت باقی مانده است.

6. لیآپ با پیش آغشته

قبل از ورود به ماشین فشار، نیاز به استفاده از تمام مواد چند لایه آماده برای بسته (دراز کردن) علاوه بر دسته درونی کار اکسیده شده، اما هنوز هم نیاز به یک فیلم فیلم محافظ (لایه های فیبری) - اپوکسی رزین آغشته الیاف شیشه. نقش ورقه یک نظم خاص به هیئت مدیره پوشش داده شده با یک فیلم محافظ از انباشته و بین صفحه طبقه قرار داده است.

7. لیآپ با فویل مس و خلاء لمینیت پرس

فویل - به ارائه ورق های داخلی و سپس با یک لایه فویل مس در هر دو طرف، و سپس فشار چند لایه (در یک دوره زمانی ثابت لازم برای اندازه گیری دما و اکستروژن فشار) تحت پوشش پس از اتمام به دمای اتاق سرد شد باقی مانده یک ورق چند لایه از هم است.

8. CNC مته

تحت شرایط دقت درونی، CNC حفاری بسته به حالت. حفاری دقت بالا، به اطمینان حاصل شود که سوراخ در موقعیت صحیح است.

9. الکترولس مس

به منظور ایجاد از طریق سوراخ بین لایه را می توان در (بسته نرم افزاری رزین و الیاف شیشه از یک بخش غیر رسانا از دیوار فلزات سوراخ) تبدیل شده است، سوراخ باید در مس پر شود. گام اول یک لایه نازک از آبکاری مس در سوراخ است، این فرآیند به طور کامل واکنش شیمیایی. ضخامت مس نهایی اندود از 50 اینچ میلیون.

10. ورق برش و خشک فیلم لمینیت

پوشش مقاوم در برابر نور: ما یک در پوشش بیرونی مقاوم در برابر نور.

11. Mage را در معرض و تصویر توسعه

قرار گرفتن در معرض بیرونی و توسعه

12. الگوی مس الکترو آبکاری

این تبدیل به یک مس ثانویه، هدف اصلی این است به ضخیم شدن خط via های مس و ضخیم است.

13. الگوی قلع آبکاری الکترو

هدف اصلی آن است که اچ مقاومت در برابر، محافظت از آن را پوشش می دهد هادی های مسی خواهد حمله نمی شود (حفاظت داخلی از تمام خطوط مس و via ها) در برابر خوردگی قلیایی مس می باشد.

14. نوار مقاومت در برابر

ما در حال حاضر می دانیم هدف، فقط با استفاده از روش های شیمیایی، سطح مس در معرض.

15. مس اچ

ما می دانیم که منظور حفاظت از قلع فویل تا حدی اچ زیر کلیک کنید.

16. LPI سمت پوشش 1 و خشک خشک و LPI سمت پوشش 2 و خشک خشک و تصویر فاش و تصویر توسعه و درمان حرارتی ماسک لحیم کاری

ماسک لحیم کاری به پد استفاده در معرض، آن است که اغلب گفت که سبز سوراخ نفت، روغن است که در واقع حفاری در سبز، روغن سبز نیازی به پوشش زنان و کیسه و دیگر مناطق در معرض. تمیز کردن مناسب می تواند ویژگی های سطح مناسب را دریافت کنید.

پایان 17. سطح

پوشش لحیم کاری HASL HAL (معمولا به عنوان HAL شناخته می شود) فرآیند اولین بار در شار PCB و سپس از بین دو چاقو هوا توسط هوای فشرده با یک چاقو در هوا حرارت برای منفجر کردن لحیم اضافی در مدار چاپی غوطه ور، و سپس در لحیم مذاب فرو بردن، و هیئت مدیره، در همان زمان از بین بردن بیش از حد سوراخ لحیم کاری فلز، و در نتیجه، صاف، پوشش لحیم کاری یکنواخت روشن است.
انگشت طلا، هدف طراحی رابط لبه، اتصال دهنده به عنوان هیئت مدیره رابط صادرات خارجی، و در نتیجه نیاز به تقلب روند. طلا به دلیل هدایت و اکسیداسیون مقاومت خود را برتر انتخاب کرد. با این حال، به دلیل هزینه های طلا فقط به تقلب تا بالا، طلا محلی اندود یا شیمیایی باشد.

لیزر کور از طریق هیئت مدیره با چهار لایه، ساخته شده از FR-4 با ENIG پرداخت سطح

Laser Blind Via Board with Four Layers, Made of FR-4 with ENIG Surface Finish
Laser Blind Via Board with Four Layers, Made of FR-4 with ENIG Surface Finish Laser Blind Via Board with Four Layers, Made of FR-4 with ENIG Surface Finish Laser Blind Via Board with Four Layers, Made of FR-4 with ENIG Surface Finish Laser Blind Via Board with Four Layers, Made of FR-4 with ENIG Surface Finish Laser Blind Via Board with Four Layers, Made of FR-4 with ENIG Surface Finish

تصویر بزرگ :  لیزر کور از طریق هیئت مدیره با چهار لایه، ساخته شده از FR-4 با ENIG پرداخت سطح

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FL
گواهی: ISO9001 , UL, ROHS
شماره مدل: FL172

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
قیمت: 1.29/piece
جزئیات بسته بندی: خلاء + کارتن
زمان تحویل: 3-5 روز برای نمونه, 12-15 روز برای تولید انبوه
شرایط پرداخت: ل/ج، T/T، پی پال
قابلیت ارائه: 200000 متر مربع ماهانه
توضیحات محصول جزئیات
برجسته:

تخته مدار چند لایه

,

چند لایه برد مدار چاپی

مادهء اصلی FR4
ضخامت مس 1 اونس
هیئت مدیره ضخامت 1.6mm
حداقل. اندازه سوراخ 0.2MM
حداقل. عرض خط 0.11mm
حداقل. فاصله خطوط 0.1mm
به پایان رساندن سطح انگشتان طلا
is_customized بله

هیئت مدیره 1-26 لایه PCB: FR4 PCB، PCB و فاضلاب، PCB بر آلومینیوم، HDI PCB، PCB و فاضلاب، فلکس، PCB چند لایه بالا PCB های مس سنگین و مونتاژ مدار چاپی است. محصولات ما به طور گسترده ای در مخابرات، کنترل صنعتی، الکترونیک قدرت، ابزار پزشکی، الکترونیک امنیت، هوا فضا اعمال می شود و بنابراین on.And فراهم می کند "PCB راه حل یک مرحله PCB" برای دیدار با خواسته های متنوع مشتریان.

لطفا از ارسال ایمیل به

sales01 (در) fastlinepcb.com

کارخانه

همه بورد مدار چاپی طراحی سفارشی از محصولات اصلی ما. این تنها اطلاعات مرجع، نه قیمت نهایی و تصاویر PCB PCB عکسهای و قیمت ها تنها یک نمایشگاه و صفحه نمایش.

اگر شما علاقه مند هستند، لطفا با ما تماس بگیرید.

اسکایپ: fastlinepcb001

اطلاعات تماس
PCB Board Online Marketplace

تماس با شخص: admin

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)